Álláshirdetések

2023-03-08

A DSC Hungária Kft. 1998 óta a magyarországi biztonságtechnikai piac meghatározó szereplője. Biztonságtechnikai berendezéseket forgalmazó disztribútor cégünk budaörsi központjába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Főbb feladatok, munkák:

A kereskedelmi osztály munkatársainak támogatása adminisztratív feladatokban
Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok készítése
Folyamatos egyeztetés/együttműködés a raktárral és a beszerzéssel, készletfigyelés és -előrejelzés
Az értékesítési csapat adminisztratív támogatása, szükség esetén az egyes kollégák helyettesítése
Értékesítési folyamatok támogatása
Vállalatirányítási rendszer kezelése (SAP) , adatrögzítés
Emailek megválaszolása, telefonhívások kezelése
A cég folyamatosan megújuló termékkínálatának naprakész követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
Középfokú angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség, kreativitás
Önálló munkavégzési képesség
Precíz munkavégzés, megbízhatóság
Számítógépes ismeret (Word, Excel)
Rugalmasság, proaktivitás, kitűnő problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett gyakorlat
Excel program magasfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Korszerű környezetben végezheted a kihívásokkal teli, változatos munkádat

  • Versenyképes fizetés

  • Laptop, mobiltelefon

  • Barátságos, közvetlen, fiatalos csapatban dolgozhatsz

  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens

Munkaidő, foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzod küldd az allas@dsc.hu e-mailcímre.