TL-SM321A

TPLINK - Switch SFP Modul 1000Base-BX WDM kétirányú. TL-SM321A

TL-SM321A TPLINK - Switch SFP Modul 1000Base-BX WDM kétirányú.  TL-SM321A
TL-SM321A TPLINK - Switch SFP Modul 1000Base-BX WDM kétirányú.  TL-SM321A

Listaár: 7,135 Ft.-

Bruttó Listaár: 9,061 Ft.-

db
Kosár
Felhasználás: Egyéb
MÉDIAKONVERTERÉSMODU:zabványokésprotokollo:EEE802.3z. CSMA/CD. TCP/IP
Hullámhoss:X:1550nm/RX:1310nm
Tápellátás
3. 3V
Biztonságéskibocsájtá:CC. CE
Kábe:ingle-módoptika
Optikatípusa
9/125&mu. mSingle-mód
Max.kábelhossz
10km
Adatátvitel
1. 25Gbps
Csatlakózástípus:C/UPC
Környeze:űködésihőmérséklet:0?~70?(32?~158?)
Tárolásihőmérséklet:-40?~80?(-40?~176?)
MűködésiPáratartalom:10%~90%változatlanhalmazállapo:árolásiPáratartalom:5%~90%változatlanhalmazállapot