TL-SG2210P

TPLINK - Switch 8x1000Mbps (8xPOE) + 2xSFP. Menedzselhető. TL-SG2210P

TL-SG2210P TPLINK - Switch 8x1000Mbps (8xPOE) + 2xSFP.  Menedzselhető.  TL-SG2210P
TL-SG2210P TPLINK - Switch 8x1000Mbps (8xPOE) + 2xSFP.  Menedzselhető.  TL-SG2210P

Listaár: 54,659 Ft.-

Bruttó Listaár: 69,417 Ft.-

db
Kosár
Felhasználás: PoE Switch
Szabványokésprotokollo:EEE802.3i. IEEE802.3u. IEEE802.3z. IEEE802.3ab.
IEEE802.3ad. IEE802.3af. IEEE802.3x. IEEE802.1d. IEEE802.1s.
IEEE802.1w. IEEE802.1q. IEEE802.1p. IEEE802.1x
Csatlakozások
8db10/100/1000Mb/sRJ-45csatlakozó
2db1000MbpsSFPbővítő
(AutoNegotiation/AutoMDI/MDIX)
Hálózatiösszeköttetés
10BASE-T:UTP3. 4. 5kategóriájúkábel(Max.100m)
100BASE-TX/1000BASE-T:UTP5. 5evagymagasabbkategóriájúkábel
(Max.100m)
1000BASE-X:MMF. SMF
Ventilátorokszám:entilátornélküli
Hálózatitápegység
100~240VAC. 50/60H:ülsőtáőegység(kimenet:48VDC/1.25A)
Energiafelvéte:aximum(PoE-val):63. 4W(220V/50Hz)
Maximum(PoEnélkül):10. 4W(220V/50Hz)
PoEportok(RJ45)
Szabványos:802.3afkompatibili:oEcsatlakozók:8d:ápellátás:53W
Méretek(SzxMéxMa)
209x126x26mm(8.2x4.9x1.0in.)
MŰKÖDÉSIJELLEMZŐ:ávszélesség/Backplane
20Gb/s
Csomagtovábbításisebesség
14. 9Mpps
Fizikai(MAC)címtábla
8k
Csomagpuffermemória
512KB
JumboFrame
9216Bytes
SZOFTVERJELLEMZŐ:oS(szolgáltatásminősége)
Támogatotta802.1pCoS/DSCPprioritá:ámogatotta4prioritásso:orbaállítás:SP. WRR. SP+WR:ort-ésadatmennyiségűalapúszabályozá:ang(voice)VLAN
VLA:ámogatott512VLANegyidejűleg
Hozzáférés-jogosultságilista(ACL)
L2~L4csomagszűrésforráséscélMac/IP-cím.
TCP/UDPport802.1p.
DSCP. protokollésVLANIDszűrésalapján.
Időkeretalapú
Biztonsá:SHv1/v2
SSLv2/v3/TLSv1
Portbiztonsá:roadcast/Multicast/Unknown-unicastBroadcastStormfelügyelet
802.1xésRadiushitelesítés?IP-Mac-Port-VIDösszekapcsolás?ARPfigyelkés?DHCPSnooping?DoSellenivédelem
L2switchingjellemző:GMPSnoopingV1/V2/V3
802.3adLACP(Max.6egyesítettcsoport.
4portcsoportonként)
SpanningTreeSTP/RSTP/MST:PDUFiltering/Guar:C/RootProtec:oopbackdetection
802.3xFlowContro:LDP(LLDP-MED)
Vezérlé:eb-alapúGUIésCLIvezérlé:NMPv1/v2c/v3. kompatibilisapublikusMIB-velés:P-LINKprivateMIB-ve:MON(1. 2. 3. 9csoport)
CPUMonitorin:ortMirrorin:dőbeállítás:SNT:irmwarefrissítés:TFTP&. We:endszeriagnózis:VC:YSLOG&. PublicMIBS
EGYÉBJELLEMZŐ:anúsítványo:E. FCC. RoHS
Csomagolástartalm:L-SG2210:ápegysé:yorstelepítésiútmutató
TelepítőC:umitalp
Rendszerkövetelmén:icrosoft®. Windows®. 98SE. NT. 2000. XP. Vista&trade. vagyWindows7/8. MAC®. OS. NetWare®. . UNIX®. vagyLinux
Környeze:űködésihőmérséklet:0?~40?(32?~104?)
Tárolásihőmérséklet:-40?~70?(-40?~158?)
MűködésiPáratartalom:10%~90%változatlanhalmazállapo:árolásiPáratartalom:5%~90%változatlanhalmazállapot