TL-SG1428PE

TPLINK - Switch 26x1000Mbps (24xPOE+) + 2xGigabit SFP. Menedzselhető. TL-SG1428PE

TL-SG1428PE TPLINK - Switch 26x1000Mbps (24xPOE+) + 2xGigabit SFP.  Menedzselhető.  TL-SG1428PE
TL-SG1428PE TPLINK - Switch 26x1000Mbps (24xPOE+) + 2xGigabit SFP.  Menedzselhető.  TL-SG1428PE

Listaár: 117,636 Ft.-

Bruttó Listaár: 149,398 Ft.-

db
Kosár
Felhasználás: PoE Switch
Szabványokésprotokollo:EEE802.3. IEEE802.3u. IEEE802.3ab. IEEE802.3:EEE802.3af. IEEE802.3at. IEEE802.1q. IEEE802.1p
Csatlakozások
2610/100/1000MbpsRJ45Ports
2GigabitSFPPorts
Hálózatiösszeköttetés
10BASE-T:UTPcategory3. 4. 5cable(maximum100m)
EIA/TIA-568100&Omega. STP(maximum100m)
100BASE-TX:UTPcategory5. 5ecable(maximum100m)
EIA/TIA-568100&Omega. STP(maximum100m)
1000BASE-T:UTPcategory5. 5e. 6orabovecable(maximum100m)
EIA/TIA-568100&Omega. STP(maximum100m)
1000BASE-XMMF. SMF
Ventilátorokszáma
2Fans
Fizikaibiztonságizá:es
Hálózatitápegység
100-240VAC. 50/60Hz
PoE+portok(RJ45)
Standard:802.3at/802.3afcomplian:oE+Ports:24Port:owerSupply:250W
Méretek(SzxMéxMa)
17.3× 8.7× 1.73in(440× 220× 44mm)
Felszerelé:ackMountable
Max.áramfelvétel
27W(220/50Hz.noPDconnected)
304.7W(220/50Hz.with250WPDconnected)
MaxHeatDissipation
92.07BTU/h(noPDconnected)
1039.03BTU/h(with250WPDconnected)
MŰKÖDÉSIJELLEMZŐ:witchingteljesítmény
56Gbps
Csomagtovábbításisebesség
41.7Mbps
Fizikai(MAC)címtábla
8K
Csomagpuffermemória
4.1Mbit
JumboFrame
9KB
SZOFTVERJELLEMZŐ:oS(szolgáltatásminősége)
SupportPort-based802.1p/DSCPpriorit:upport4priorityqueue:ateLimi:tormControl
L2jellemző:GMPSnoopingV1/V2/V3
StaticLinkAggregatio:ortMirrorin:ableDiagnostic:oopPreventio:oEAutoRecovery
VLA:upportupto32VLANssimultaneously(outof4KVLANIDs)
MTU/Port/TagVLAN
Vezérlé:eb-BasedGU:asySmartConfigurationUtility
Továbbításmódj:tore-And-Forward
EGYÉBJELLEMZŐ:anúsítványo:E. FCC. RoHS
Csomagolástartalm:L-SG1428P:owerCor:nstallationGuid:ackmountKi:ubberFeet
Környeze:peratingTemperature:0°. C~50°. C(32°. F~122°. F)
StorageTemperature:-40°. C~70°. C(-40°. F~158°. F)
OperatingHumidity:10%~90%non-condensin:torageHumidity:5%~90%non-condensing