Készleten
Gyártók
árak
sort-up sort-down

DS-3E0105P-E(B)

Hikvision - 5 portos PoE switch (60 W); 4 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0105P-E/M(B)

Hikvision - 5 portos PoE switch (30 W); 4 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0106HP-E

Hikvision - 6 portos PoE switch (60 W); 1 HiPoE + 3 PoE+(at) + 2 uplink port; nem menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0109P-E/M(B)

Hikvision - 9 portos PoE switch (60 W); 8 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0310HP-E

Hikvision - 10 portos PoE switch (120 W); 1 HiPoE + 7 PoE+(at) + 2 uplink port; nem menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0310P-E/M

Hikvision - 10 portos PoE switch (60 W); 8 PoE+ / 2 uplink port; nem menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0318P-E/M(B)

Hikvision - 18 portos PoE switch (130 W); 16 PoE + 1 SFP + 1 RJ45 uplink port; nem menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0326P-E/M(B)

Hikvision - 26 portos PoE switch (230 W); 24 PoE + 1 SFP + 1 RJ45 uplink port; nem menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0505HP-E

Hikvision - 5 portos Gbit PoE switch (60 W); 3 PoE+ / 1 HiPoE / 1 uplink port

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0510HP-E

Hikvision - 10 portos Gbit PoE switch (110 W); 6 PoE+ / 2 HiPoE / 1 RJ45 + 1 SFP uplink port

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0520HP-E

Hikvision - 20 portos Gbit PoE switch (225 W); 12 PoE+ / 4 HiPoE / 2 RJ45 + 2 SFP uplink port

Hikvision
db
Kosár

DS-3E0528HP-E

Hikvision - 28 portos Gbit PoE switch (370 W); 20 PoE+ / 4 HiPoE / 2 RJ45 + 2 SFP uplink port

Hikvision
db
Kosár

DS-3E1105P-EI

Hikvision - 5 portos PoE switch (60 W); 4 PoE + 1 uplink port; smart menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E1309P-EI

Hikvision - 9 portos PoE switch (110 W); 8 PoE + 1 uplink port; smart menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

DS-3E1526P-SI

Hikvision - Hikvision DS-3E1526P-SI Smart switch 24 db gigabit PoE port. 2 db SFP port. PoE budget 370W

Hikvision
db
Kosár

DS-3T0510HP-E/HS

Hikvision - 10 portos ipari Gbit PoE switch (110 W); 6 PoE+ / 2 HiPoE / 2 SFP uplink port; nem menedzselhető

Hikvision
db
Kosár

HK-SFP-1.25G-20-1310

Hikvision - Monomódusú SFP; simplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1550 nm

Hikvision
db
Kosár

HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

Hikvision - Monomódusú SFP; duplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1310 nm

Hikvision
db
Kosár

HK-SFP-1.25G-20-1550

Hikvision - Monomódusú SFP; simplex LC; 1.25G; TX1550 nm/RX1310 nm

Hikvision
db
Kosár
börze termék

LWDLB29

Ligowave - LigoWave. DLB 2-9. mikrohullámú átjátszó

Ligowave
db
Kosár